Nadlanline פרטים על צוות המתווכים , המשפטנים ואחרים כאן
לעמוד הראשי של האתר ליועץ הנדל"ן
הרשמה לאתר לקבלת מידע וחומר פרסומי של האתר
This page was last updated: August 25, 2013
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
גיוס נכסים בבלעדיות
השיטה היחידה שמאפשרת גם ללקוח וגם למתווך לצאת לדרך עם הרגשה טובה ועם סיכויי מצויין להצליחגיוס נכסים
מלאי נכסים לשיווק בלעדי
נכסים בבלעדיות
מצגת לגיוס נכסים בבלעדיות
פרזנטציה לגיוס נכסים בתים, נכסי  מקרקעין
גיוס נכסים בתנאי שיווק בלעדי

 

גיוס נכסים בתנאי שיווק בלעדי

( או איך מקבלים נכסים בלעדיות? )

 

 

השיטה האמריקאית שמקובלת היום בכל העולם של תיווך מקרקעין מבוססת על כך שהמתווך לוקח את הנכס לשיווק בתנאי בלעדיות כדי שיוכל בדרך זו להעניק ללקוח – מוכר הנכס, שרותי תיווך מלאים ואפקטיביים לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

בשוק תחרותי  השיווק הבלעדי הוא הגנתו של המתווך מפני עקיפות ולמעשה הבטחה להגברת סיכויו לזכות בהכנסה כנגד זה המתווך עשוי להתחייב תוכנית שיווקית מקיפה ללא חשש וצורך להימנע מהפעלת מניפת שיווק רחבה, נתמכת במתווכים אחרים שעובדים באמצעותו על הנכס.

 

הנכס בבלעדיות הוא המצב הקלאסי של WIN WIN עם הלקוח שמבין שהוא הופך ללקוח מועדף בזכות הבטחתו להגן ולשמור על הכנסתו של המתווך.

 

גיוס נכסים בבלעדיות הינו צוואר הבקבוק בעבודתם של מתווכים רבים שהצלחתם לגייס נכסים בבלעדיות מועטה, בעיקר בגלל שאינם יודעים "למכור" את השירות הזה ללקוח, לימוד שיטתי משפר את התוצאות האישיות בגיוס נכסים בבלעדיות.

 

הוכח מעבר לכל ספק שפגישות לגיוס נכסים הינן מוצלחות יותר כאשר הן בנויות בהיגיון מסוים, מתנהלות בסדר מסויים, נעשות בצורה מסוימת, ונאמרים בהן דברים באופן  שהופך את הפגישה למשכנעת יותר ואמינה יותר בעיני מוכר הנכס, אלו התנאים החשובים לקשירת קשרי עבודה מבחינתו של הלקוח.

 

על פי השיטה הנהוגה בתיווך בארצות הברית ובעולם היום , תהליך גיוס מוצלח של נכסים בתנאי בלעדיות כולל כמה מרכיבים ומיומנויות שיש לשנן אותן  לקראת פגישתו של המתווך עם מוכר הנכס כדי להביא להצלחת הפגישה

 

מצגת מוצלחת מורכבת מהמרכיבים הבאים :

 

היערכות אישית של המתווך

עזרי שיווק, ציוד, טפסים, מה צריך ? מה לעשות לפני הפגישה ? מה לבדוק במשרד לפני הפגישה? איזה מסמכים לקחת איתי ? איך לקבוע את לפגישה? מה לשים בתיק שלי לקראת הפגישה ? מה ללמוד ולשנן לפני הפגישה? היכן להיפגש?   מהי הגישה הנכונה שלי ללקוח?

 

מומחיות

מה היא מומחיות בנדל"ן ? מה אני צריך ללמוד ולהכיר? איך בונים אזור התמחות? היכן אוספים את המידע ? איך מארגנים מתעדכנים במידע?  איך בונים מעגל השפעה ? מהי רשימת אנשי המקצוע שאני זקוק להם באזור ההתמחות שלי ? מהו גודלו הנכון של אזור התמחות ? איך עושים FARMING באזור ההתמחות? איך בונים תיק אזור?, מה אני חייב לזכור ולדקלם באזור שלי גם אם מעירים אותי באמצע הלילה ?

 

מיומנויות אישיות

איך בונים אמון  ותקשורת טובה  עם הלקוח ? איך מדברים בטלפון ? איך מנהלים את הזמן נכון ? איך קובעים פגישות ? איך מטפלים בסרבנים ? מהו מודל הטיפול בהתנגדויות נדל"ן ? מה הן 15 ההתנגדויות הנפוצות ומה הן התשובות להן? מהו משפט משכנע ? איך מוודאים הסכמה ויוצרים התקדמות? איך מפיגים חששות ? מהו סגנון הדיבור הנכון, איך יוצרים נאמנות בעסקי הנדל"ן ? איך בונים תדמית מומחה?  איך מטפלים במתחרים ? מה לא אומרים אף פעם ללקוח ? מהי אסרטיביות בעבודה ?

 

טכניקה נכונה של מצגת (פרזנטציה)

מהו המבנה המנצח של המצגת המוצלחת לגיוס נכסים בבלעדיות ? איך בודקים מוטיבציה ? מה הם העזרים השיווקיים שאני זקוק להם ? איך אני מתבטא בשיחה? מהו לוח הזמנים שלי ? מה אני חייב לעשות בכל מצגת? מה אני לא אעשה במצגת ? איך בונים את הפתיחה למצגת ? איך בונים את השאלות ? מה היא שאלת הקדם סגירה הנכונה? איך בונים את תיק המצגת ? מה עושים עם התנגדויות ? ומה עושים עם סימני סגירה? מה יחשב לסיום מוצלח של המצגת ? איך מונעים שינוי בהסכמות שנוצרו? מה אסור לשכוח ? ומתי חייבים לצאת מהבית ?

 

תוכנית עבודה בעלת ערך מוסף אמיתי ללקוח

מה היא תוכנית שיווקית מקיפה לנכס ? איך זה נראה?  מהי ההתחיבות ללקוח ? איך בונים אותה שתתאים ללקוח ? מה הוא CMA ? מה הם 30 הפעולות השיווקיות שכלולים בתוכנית השיווקית ? מה הם היכולות שאני צריך להציג ללקוח ?  מה עושים כאשר לא מגיעים קונים ?

 

רוצה להיות מקצוען מצליח  בתיווך נדל"ן?

 

צלצל עכשיו להרשמה לקורסים של NADLANLINE  09-9577714 רב קווי

 

כל השאלות הללו נדונות בהרחבה בקורסים של NADLANLINE, כל הזכויות שמורות ©

לימודי נדלן
לימודי מתווכים
לימודי תיווך