לימודי תיווך |לימודי נדל"ן
המכללה לנדל"ן- Nadlanline 
www.Nadlanline.com
רב קווי : 09-9577714
חונכות וליווי עסקי למתווכים ולמשרדי תיווך

כל הזכויות שמורות, כל יועץ או משרד בבעלות פרטית ובניהול עצמי (C)
ת"ד 713 הרצלייה פיתוח, 46600
Nadlanline  סימולאטור הנדל"ן מופעל בלעדית על ידי


המכללה לנדל"ן מכשירה את תלמידיה על פי סטנדרטים בנלאומיים מקובלים באלפי משרדי נדל"ן בעולם

לימודי הנדל"ן -  המדריך המלא  ללימודים מוצלחים בנדל"ן

 

1.                 בצע את ההשקעה הנדרשת בהכשרתך בדרך של השתתפות קבועה בלימודי נדל"ן מקצועיים,  זו השקעה שכולה נטו בך,  בעצמך, אתה גורם הייצור מספר אחד כמתווך מקרקעין או כמשקיע ויזם נדל"ן פעיל ופורה.

 

2.                 הגדר נכון את הצורך שלך בלימודי נדל"ן ואז תוכל לבדוק במדויק באיזה מקום לימודי הנדל"ן יתאימו את צרכיך בצורה הטובה ביותר, למשל לימודי נדל"ן לצורכי בניית הבית לא דומים ללימודי נדל"ן ללימוד עבודת המתווך, שלא דומה ללימוד ההשקעות בנדל"ן ליצירת הכנסה פאסיבית.

 

3.                 לימודי נדל"ן הם גם דרך לעורר את הרעיונות לשפר את יכולת התחרות שלך בעולם שמתחדש כל יום, עם טכנולוגיות מידע וחדשנות שיווקית, עם חשיבה מקורית, עם שיטות נרכשות שאתה מיישם בתחום הנדל"ן שלך, רוצה לשמור על ההצלחה ? אל תפסיק ללמוד.

 

4.                 ללימודי נדל"ן באמצעות האינטרנט יש כמה יתרונות בולטים, לימודים בזמן שאתה מעדיף, לימודים ללא הפרעות, לימודים נטו בקצב שלך, לימודים שיטתיים ומדויקים, לימודי נדל"ן זולים משמעותית, אבל שים לב : לימודים באינטרנט בנדל"ן  דורשים מאמץ, ומשמעת עצמית רבה יותר.

 

5.                 בלימודי נדל"ן השווה במחירים: בקורסים מסוימים מלמדים את אותן טכניקות שמקובלות היום בתיווך המודרני אבל כשהן נעשות תחת מותג מסויים , המחיר "כמעט" כפול, בגלל שצריך לפרנס שרשרת ארוכה של בעלי זיכיון בתמלוגים.

 

6.                 שים לב למקצועיותם של בתי הספר, האם בבסיס הלימודים יש מתודולוגיה ושיטה לעבודה שמקובלת היום בעולם ? האם עושים שימוש בעזרים ? אל תתפתה למכללות של רגע, שעטופות בכתיבה שיווקית שאין בה כלום, שאחריה אין אפילו לא מומחה אחד לנדל"ן לרפואה.

 

7.                 בישראל, בחלק מלימודי הנדל"ן, המרצים והמנחים הם בעלי הכשרה משפטית והם לוקחים את הקורס בעיקר לצדדים המשפטיים שבהם הם אולי בקיאים יותר, בין זה לבין עבודת התיווך או השקעות נדל"ן, יש רק מעט קשר, טכניקות התיווך ועבודת התיווך אינן טכניקות משפטיות, לימודי הנדל"ן המקצועיים אינם פסקי דין, לימודי נדל"ן מקצועיים הם לימודי כלכלת נדל"ן, לימודי מיומנות מכירה מעשיות של דירות ובתים, לימודי שיטות ניהול נדל"ן והרבה הבנת צרכי הלקוחות.

 

8.                 ישנם ברשת אתרי אינטרנט בהם מוצעים לימודי נדל"ן (מכל מיני סוגים) שמאחוריהם לא עומדת מכללה רצינית, ואין צוות מקצועי, לא היה בכלל צוות לימודי, לא כלום, גורנשיט, מדובר  "בציידי הפניות" ככה זה נקרא, האתרים הללו נוהגים לפרסם באינטרנט קורסים כדי לקבל פניות של תלמידים, את הפניות הללו הם מעבירים תמורת תשלום לבתי ספר אמיתיים, את ההנחה הזו אתם יכולים בד"כ לקבל בעצמכם אם תפנו ישירות לבתי הספר המקצועיים לימודי נדל"ן.

 

9.                 כאשר אתם בוחרים מוסד ללימודי הנדל"ן שלכם, שימו לבכם לעזרים בהם עושים שימוש בקורסים אליהם אתם נרשמים : מצגות , סרטי הדרכה וסימולציה מתורגמים, גישה למסמכים, מאמרים ומקראה מקצועית בתחום הנדל"ן, יש כאלו שמציעים לימודי נדל"ן והם רק " תופסים טרמפ" על גל ההתעניינות בלימודי נדל"ן היום.

 

10.             לימודי נדל"ן הם בהרבה מקרים ההבדל בין להרוויח ולהצליח ובין דעיכה ויציאה מהענף, בעצם הם דבר מתמשך, בעולם שמשתנה מבוקר לבוקר, שבו כל יום יש שירות אינטרנטי חדש, לכן, סוד ההצלחה הוא להמשיך וללמוד לימודים מקצועיים של שיטות עבודה וכלים חדשים בנדל"ן - תחום בו תלויות הכנסותיך.