מאגר מבחני התיווך הגדול - מסך עזרה
המאגר כולל  הנחיות ללימוד באמצעות האינטרנט
סרטוני הדרכה, מבחנים שאלות ותשובות
This page was last updated: July 21, 2012
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
09-9577714
www.Nadlanline.com
נדלנליין - Nadlanline
לימודי נדל"ן באינטרנט
מאגר המבחנים הגדול למתווכים
מסך עזרה למשתמש  
סיוע בנושא מאגר המבחנים הגדול לקבלת רישיון תיווך מקרקעין של נדלנליין

 

 

 

שאלות ותשובות על מאגר המבחנים הגדול לקבלת רישיון תיווך מקרקעין של נדלנליין

 

 

מהו מאגר המבחנים  הגדול של  Nadlanline ?

 

במאגר המבחנים של Nadlanline יש מבחנים שניתנו ע"י משרד המשפטים יחידת רשם המתווכים לקבלת רישיון תיווך מקרקעין החל מסוף שנות ה90 עת החלו ביישום הוראות חוק המתווכים לפיו כל מי שמעוניין ברישיון תיווך חייב לעמוד במבחן המתווכים.

 

 

מה כוללת  הבחינה ?

 

הבחינה כוללת 25 שאלות בשפה העברית  בשיטה האמריקאית, דהיינו על הנבחן לבחור תשובה אחת מתוך מספר תשובות אפשריות, שאלות המבחן הן על דינים וחוקים שנכללים בתוך רשימת קבצי הדין שנקבע כי הם החומר עליו יבחנו המתווכים (ראה חוברת קבצי דינים למתווכים), 16 תשובות נכונות הן "עובר" בבחינת המתווכים.

 

 

היכן מפורסמות התשובות הנכונות למבחנים ?

 

התשובות הנכונות למבחנים צמודות למבחן במאגר המבחנים, התשובות בד"כ הן התשובות שניתנו על ידי רשם המתווכים ופורסמו כתשובות הרשמיות של הבחינה, ישנן בחינות במאגר שבהן לא פורסמה על ידי  רשם המתווכים רשימת התשובות הנכונה, במקרים אלו התשובות הנכונות ניתנו על ידי יועצים משפטיים של נדלנליין – מרצים בקורסי הכנה למבחן על פי מיטב הבנתם המקצועית.

 

 

איך ללמוד למבחן המתווכים בצורה הטובה היותר עם המאגר הזה ?

 

רכישת חבילת האימון בנדלנליין תאפשר לכם גישה מהמחשב שלכם למאגר הבחינות לקבלת רישיון תיווך מקרקעין, עליכם להוריד בחינה שלמה למדפסת, להכין לעצמכם את חוברת דיני המתווכים בהתאם לאחר שהכינותם ולתרגל פתרון שאלות אחת לאחת.

 

 

איך צריך לפתור שאלה בבחינה ?

 

ראשית עליכם לקרוא את השאלה מתחילתה ועד סופה, לאחר הקריאה  נסו לקבוע לאיזה קובץ חוקים השאלה רלוונטית, עיינו בחוברת הדינים שעמודי החוק הרלוונטי ונסו לאתר את המקום הספציפי במקראה שאליו מתייחסת השאלה,  צמצמו את האפשרויות ובחרו את התשובה העדיפה, סמנו בעמוד התשובות את התשובה הנכונה במקום הנכון.

 

 

איך צריך ללמוד כדי להגביר את סיכויי ההצלחה במבחן המתווכים ?

 

לימוד מקצועי למבחן המתווכים חייב להיות מלווה בתרגול פתרון מבחן מלא בתנאי מבחן אמיתי עם מגבלת זמן, לחץ נפשי, הפרעות קשב, ושאלות קשות שמכניסות ללחץ, על הקשיים הללו ניתן להתגבר על ידי עבודה עם סימולאטור הנדל"ן שמתרגל אותך בפתרון מבחן שלם בתנאים דומים למציאות.

 

 

איך עוד מסייע לי סימולאטור הנדל"ן להצליח בבחינה ?

 

הסימולאטור מאמן אותך לפתור נכון את השאלות בתנאי מבחן.

 

בסימולאטור שאלות שעודכנו בשינויים בחוקים שאירעו במהלך השנים, (שימו לב גם להשתמש בחוברת החוקים המעודכנת לפיכך) הסימולאטור מצביע על התשובות הנכונות, מנתח את תשובות המבחן שלכם לפי מספר פרמטרים שחשובים לכם לשיפור הציון, מציע לכם מבחנים מותאמים לכם לשיפור ידיעותכם.

 

 

מה התוצאה של שימוש נכון במאגר הבחינות ובסימולאטור ?

 

שיפור ניכר בסיכויי ההצלחה במבחן המתווכים לתלמידים שאין באפשרותם מפאת המרחק ממקומות ההדרכה בהם יש קורסים של נדלנליין, או בגלל מגבלות זמן, או מכל סיבה אחרת  להשתתף בקורסים פרונטאלים עם מרצה וכיתה ללימוד למבחן המתווכים.

 

 

יש עוד טיפים חשובים להצלחה במבחן המתווכים ?

 

וודאי, באתר של נדלנליין תוכלו לקרוא את הטיפים של נדלנליין כיצד יש להצליח במבחן המתווכים, השתמשו בקישור הבא כדי לעיין בטיפים הנוספים  על מנת להצליח במבחן המתווכים.

 

 

מתי נראה את הפתרון של המבחן  האמיתי שעשינו באתרNadlanline   ?

 

בערב הבחינה, בסביבות השעה 18:00 יפורסם פתרון המבחן כפי שפתרו אותו יועצי המכללה לנדל"ן, נדלנליין, התוצאות הרשמיות  של המבחן מתפרסמות שבועיים לאחר מכן על ידי רשם המתווכים.

 

 

מהו מחיר אי ההצלחה במבחן המתווכים ?

 

מחיר רישום למבחן נוסף, בזבוז הזמן הנוסף, אובדן ימי עבודה, מניעת הכנסות מעסקות שיכולות היו כבר להתבצע, סתימת הגולל על מקור פרנסה אפשרי לך ולמשפחתך, וזהו רק ככל הנראה אומדן חלקי של הנזק למי שאינו עובר את מבחן המתווכים ואינו יכול לקבל רישיון תיווך.

 

 

מה עוד חשוב לדעת בנוגע למבחן המתווכים ?

 

כל האמור כאן מסביר את חשיבות האימון והלימוד הנכון למבחן כבר במועד הראשון שלו,  לא מומלץ לקחת  הימור, עדיף לצמצם אי וודאות, ולא לסכן את אפיק הפרנסה של עסקי הנדל"ן שרישיון המתווכים יכול לתת לכם, אל תהססו  - לכן, בעניין זה, אין מה להסס, קחו כבר עכשיו חבילת אימון במחיר ממש אטרקטיבי, קבעו אתם את הצלחתכם.

 

 

 

 

 

המכללה לנדל"ן ממליצה למי שרוצה לבנות את פרנסתו והכנסותיו מתיווך מקרקעין ללמוד בקורס מסודר ומקצועי כיצד
עובדים בתיווך

09-9577714  פרטים נוספים