לימודי נדל"ן למתחילים, לימודי נדל"ן מתקדמים, לימודי נדל"ן באינטרנט
לימודי נדל"ן | לימדי מתווכים | לימוד תיווך ונדל"ן | לימודים למבחן המתווכים| לימוד נדל"ן באינטרנט | לימוד נדל"ן מרחוק
This page was last updated: August 10, 2014
לימודים אונליין למבחן המתווכים - לימוד מרחוק למבחן המתווכים - לימודיםבאינטרנט למבחן המתווכים
פייסבוק למתווכים - מתווך, לימודי נדלן


נדל"ן ופייסבוק למתווכים - הילכו השניים יחדיו ?

האם אני כיועץ נדל"ן יכול לקבל ערך מוסף מפייסבוק ? לקבל פנייה ממוכרי דירות ? מקוני דירות ? או אולי ממתווכים המעונינים בשת"פ ? ואולי סתם להסתפק ברעיונות טובים שמגלגלים בשיחות ?

אין ספק שהלהיט האחרון באינטרנט הוא הקהילה החברתית פיסבוק או פייסבוק (Facebook) שנחשבת למערכת הקהילתית הנפוצה ורבת המשתתפים מבין כל יתר הקהילות הקיימות, כיוון שכך, בעמוד זה נסביר כיצד היא יכולה להיות יעילה  לאנשי נדל"ן, מתווכים (וגם לאדריכלים, משקיעים, יזמים) קיימת יכולת מצוינת להשתמש במערכת להגברת החשיפה וליצירת קשרים מועילים.

מה בעצם היתרון בפייסבוק עבור איש נדל"ן - לנדלניסט ?

חשיפה יום יומית לקהל גדול במרחק קליק אחד מהמחשב שלך, חשיפה לקהלים שגילו עניין ספציפי לשירותים שלך, עלויות חשיפה נמוכות , הזדמנויות עסקיות.

אנשי נדל"ן בפייסבוק

אל חשש, אתם כבר לא תהיו הראשונים, בפייסבוק רשומים היום עשרות אלפי עסקים בתחום הנדל"ן, והרשימה ככל הנראה תגדל בהרבה, שימו לב שוב לפתוח חשבון עסקי ולא חשבון אדפם פרטי, פייסבוק כבר סגרה חשבונות  שנפתחו בלתי מתאימים.

הפייסבוק מלא בארכיטקטים, סוכני נדל"ן - מתווכים, עורכי דין, מהנדסים, שמאים, יועצי השקעות, ספקים שונים של ענף הנדל"ן, שרברבים, מעצבים פרטיים, קהילה ותיקה של איש נדל"ן יכולה להיות עם למעלה מ 3000 משתתפים !

פתיחת החשבון בפייסבוק.

עשה זאת עכשיו, מסתבר שחשיבותו של חשבון בספיסבוק היא גדולה מאוד מבחינה עסקית עבורך עכשיו, היקף הפעילות בפייסבוק הולך וגדל בעולם ובישראל מדי יום ויש משמעות לוותק.

פתח חשבון שמתאים לעסקך.

הרעיון פשוט, פתח כבר היום חשבון בפייסבוק שמתאים לעסק שלך, קבל סיוע לצורך כך ממישהו שמיומן בפרוצדורה שכזו,  זה יכול להיות איש מחשבים, או אחד הילדים בבית, אל תתמהמה, הזמן יקר והוותק חשוב.

כמובן שאפשר לעשות זאת לבד, שלב אחר שלב, אבל אז שים לב לקרוא את ההוראות המתאימות לפתיחת חשבון בפייסבוק שמתאים לעסק ולא חשבון שמתאים לאדם פרטי.

הזמנת חברים לפייסבוק למתווכים

הזמן הרבה חברים.

ישירות תוך התחברות לרשימת החברים שלך באוטלוק או במערכת הדואר שלך או בכל דרך שפיסבוק מוכן לקבל רשימות בקבצים מיובאים ישירות, שמור על קצב הוספת  5-8 חברים ליום, אל תציף את המערכת (הם יקראו לך אז ספאמר).

שים לב לא לגלות בפיסבוק את הסודות העסקיים שלך, מה שהולך לפייסבוק – אתה כבר לא אדון לו, ומה שחשוב לך עליך למנוע העלתו לרשת.

באתרי הקהילות החברתיות,  לכל אחד יש את המעגל החברתי שלו שהופך להיות הבסיס לפייסבוק שלו, מעגל חברתי של חברים מבית הספר ושל קולגות עסקיות, מתחרים עסקיים וספקים שונים, לקוחות פוטנציאלים וקולגות לשת"פ.

עם תגובותיך בדיונים השונים ( קוראים להם גם : פוסטים) , בתוספת המרכיבים שהם הקבוצות שהצטרפתם אליהן, והיישומים שהוספתם לחשבון שלכם, אלו יהיו המרכיבים שיוצרים את הפעילות שלכם בפייסבוק.


יצירת הסביבה שלי בפייסבוק

א. צרפו כחברים גם אנשים שהם מתחומי פעילות מגוונים, כאלו שהם פעילים, נראים, נשמעים, עמדתם בעלת משמעות והם מעצבי עמדה.

ב. גרעו מחשבונכם אנשים שמזמינים בעקביות מנג'סת של פעם בשבוע לארועים ופעילויות שלא מתאימים  לכם, (נכנסים אל הפרופיל של החבר ובתחתית, מתחת לתמונה יש קישור להורדת החבר. החבר לא מקבל כל הודעה על כך)

ג. פתח קבוצות לצרכים נבדלים, קבוצות שאינך מעוניין בהם ושולחות לך דוא"ל שלא מעניין אותך, אתם יכולים להיפרד מהם בעמוד – גם כאן ללא הודעות מיותרות לבעלי הקבוצה.

ד. שימוש ב אפליקציות - האפליקציות שאינם בשימוש הורידו מהקיר שלכם,  חדשות על הקיר, (עומדים עם העכבר על הפרסום של האפליקציה ולוחצים "החבא"), שימו לב לכך שחלק מהאפליקציות אפילו מנוגד לפעילות המתווך לפעמים בגלל הדימוי ותוצאות השימוש.

ה. במקרה של הזמנה לארועים שאין לכם בהם עניין, סמנו "לא משתתף", ובכך מנעו מבעל האירוע להמשיך ולשלוח נידנודים נוספים, אירועים שיש בהם עניין הם הזדמנות לנטוורקינג, לחלוקת חומרי פירסום, למינגלינג מקצועי.

ו. ככלל, כדאי שאנשים חדשים שמציעים לי חברות, יתקבלו בברכה, שזה אומר אישור בקשתם ואפילו משלוח מסר קטן של הכרות שנעימה לכם.

ז. ביקורת שלילית או תגובות נזעמות מומלץ להשאיר למסגרות אחרות, בפייסבוק החשיפה חייבת להיות חיובית ומסבירה פנים, הודעות שאינן מתאימות מחקו אותן.

ח. מפעם לפעם, הציעו בלוח הקיר שלכם שירותים אטרקטיביים במשפט קצר ותכליתי, ללא עודף סופרלטיבים, מלווים בתמונה ובקישור, בצורה מעודנת ולא בשיווק אגרסיבי שבולט בצורת הגשתו בפוסט, זכרו, המערכת היא מערכת חברתית ולכן לאנשים רבים יש רגישות לפירסום בוטה, מה שיכול לגרום להם להתלונן ולהביא לסגירת החשבון במקרים קיצוניים.

 
 

האתר ליועץ הנדל"ן בישראל
לימודי נדל"ן   - Nadlanline
www.Nadlanline.com
  רב קווי  09-9577714
פייסבוק למתווכי נדל"ן ולשאר נדלניסטים