האתר ליועץ הנדל"ן בישראל
לימודי נדל"ן   - Nadlanline
www.Nadlanline.com
  רב קווי  09-9577714
כל הזכויות שמורות, כל יועץ או משרד בבעלות פרטית ובניהול עצמי (C)
  השימוש במידע הכלול באתר זה על אחריות המשתמש בלבד
Tel :  +972 9 9577714     e mail : [email protected]m
NADLANLINE | האתר ליועץ הנדל"ן | תיווך נדל"ן |לימודי נדל"ן| סוכן נדל"ן | מתווכים
רשם המתווכים, משרד המשפטים, מבחן לקבלת רישיון תיווך ליועצי נדל"ן

תנאי הרכישה והשימוש בחבילה

המסמכים בחבילות השונות מיועדים לסייע בעבודה המקצועית של מתווכי נדל"ן, המסמכים כוללים בין היתר שיטות עבודה בנדל"ן, שיטות שיווק בנדל"ן, שיטות תיווך, שיטות ניהול אדמיניסטרטיבי, שיטות הפעלת סוכנים, שיטות גיוס נכסים, ניהול נכסי נדל"ן, שיטות גישור, שיטות סגירה וגבייה ועוד.

המסמכים כוללים פרסומים לדוגמא, דוגמאות לטפסי עבודה, תיאור אמצעים, תשריטי שיחה, תיאור תהליכים, רשימות בדיקה, הסברים לפעולות.

המסמכים נועדו לקריאה, להבנת תהליכים ושיטות, ו\או לשימוש כדוגמא ומודל למסמכים שעליכם להכין לצורכי עבודה של המשתמש המורשה  בתיווך נדל"ן בלבד.

בחרו את החבילה המתאימה לצורכיכם, קראו ועיינו ברשימת המסמכים, שימו להסבר הקצר שיש לכל מסמך שנמצא בחבילת מסמכים.

הזכות להורדה ולשימוש במסמכים עומדת לרשותו של המשתמש המורשה בלבד .

משתמש מורשה הינו מי שקיבל אישור בכתב מהמכללה לנדל"ן Nadlanline  לשימוש במסמכים במסגרת פרויקט החונכות והליווי העסקי, או מי שרכש הרשאה ספציפית להורדת חבילת מסמכים באמצעות האינטרנט, ושרכישתו נעשתה באופן אוטומטי באמצעות כרטיס אשראי במערכת PAYPAL.

הנהלת האתר Nadlanline  היא הבעלים של זכויות היוצרים בכל המסמכים.

להלן יתר התנאים :

1.     רכישת חבילת מסמכים מאפשרת גלישה והורדת חלק או מכלול של המסמכים שנמצאים זמינים כפי שהם בחבילה לתקופה של 60 יום מיום הרכישה או מתן ההרשאה בפועל.

 

2.     החבילות והמסמכים עוברים עדכונים שוטפים כל העת ללא כל הודעה מוקדמת, אין כל התחייבות של הנהלת האתר לגרסא מסוימת של מסמך בחבילות המסמכים, או למספר מסמכים מינימאלי בחבילה.

 

3.     כל חבילה כוללת מסמכים בתחום פעילות עיקרי מוגדר, בהכנת המסמכים הושקעה עבודה רבה ומוכל בהם ניסיון מקצועי רב של עשרות שנות עבודה בתחום תיווך הנדל"ן, שימו לב לקרוא את המסמך ולהבינו היטב לפני ביצוע ההתאמה של המסמך למאפיינים שלכם לצורך שימוש.

 

4.     לאחר ביצוע הרכישה בכרטיס האשראי, לא ניתן לבטל את הרכישה ולקבל החזר, לאחר ההקצאה של שם משתמש וסיסמא לא ניתן לקבל זיכוי בגין אי שימוש או שימוש חלקי.

 

5.     השימוש בשם המשתמש ובקוד (הסיסמא) מותר לרוכש החבילה הרשום בלבד, אין להעביר את שם המשתמש והסיסמא לאחר, במקרה שהמשתמש יעשה כן חשבון הגישה יחסם ללא כל התראה והמשתמש שאינו משתמש מורשה עלול להיתבע על הפרת זכויות.

 

6.     השימוש במסמכים מחייב שימוש  בתוכנה לקריאת קבצי פי די אף  תוכנות כאלו ניתנות להורדה באינטרנט חינם, בהתאם לתנאי ההורדה. לקריאת המסמכים יש להוריד תוכנה לקריאת קבצי פי די אף לפני השימוש במסמכים.

 

7.     המסמכים במאגר מיועדים לשימוש בתנאים הבאים :

 

א.     אין להעביר את המסמכים לאחר או אחרים  לשימוש או לצפייה, בחלקם או בשלמותם.

ב.     אין להעתיק את המסמכים לאינטרנט בכל צורה שהיא בחלקים או בשלמות, כקבצים, כתוכן, כמאמרים, בפורומים, בטוקבקים, ואין לשלחם בדואר אלקטרוני לאחרים, או בכל צורה מגנטית אחרת.

ג.      אין לסחור במסמכים בכל צורה שהיא.

 

8.     בטרם יעשה שימוש במסמך חובה להתאימו לפרטי המשתמש, לצרכי המשתמש, לתנאי המשתמש, ובכל מקרה למאפייני שימושו הבלבדי של המשתמש, אי התאמת המסמך פוגמת או מבטלת את יעילות השימוש במסמך.

 

9.     האחריות על השימוש במסמכים היא של המשתמש בלבד.

 

10. בכל מקרה של מסמכים בעלי משמעות משפטית, חובה להסתייע ביועץ משפטי  לצורך התאמת המסמך לשימוש השוטף בעבודה על פי המאפיינים והצרכים שלך.

 

11. הנהלת האתר אינה אחראית לתקלות תקשורת, תקלות תוכנה, תקלות  חומרה, שאינן מאפשרות גישה למאגר המסמכים, או שימוש תקין במאגר המסמכים.

 

12. כל זכויות היוצרים של המסמכים כולל הרעיונות והשיטות שבהם הינם של הנהלת אתר  ואין להפר או להציג מצג שווא, או לעקוף בכל צורה את הזכויות הללו.

 

13. אם נתקלתם בשגיאה, או בטעות שנפלה נודה לכם אם תוכלו לדווח עליה עם מראה מקום, כדי שנוכל לתקן זאת לטובת משתמשים אחרים.

 

 

כל הזכויות שמורות ©

 

הנהלת האתר Nadlanline

המכללה לנדל"ן

09-9577714

תיבת דואר 713 הרצלייה פיתוח