Nadlanline Info  - נדלנליין מידע
לימודי הנדל"ן המקצועיים – טיפים להצלחה בקריירה בנדל"ן


רוצים להתחיל ברגל ימין את הקריירה בנדל"ן - קראו את זה

מידע וזיכרון - הכינו תיק ורכזו בו את כל המסמכים הרלווטים לעבודתכם בתחום תיווך מקרקעין התיק יכלול
בצורה מסודרת את החומר המקצועי שלך כולל תיק מצגת לכל סוג של לקוח, מידע סביבתי, מסמכים ותעודות

לימודים לבחינה – במבחן המתווכים תגלהי שאלפים ניגשים לבחינה אבל רק מעטים יעבדו ממש בתחום, זה בגלל שהם למדו במקרים רבים את החוק הישראלי אבל לא למדו כיצד יש לתווך בין קונה למוכר, אז אל תתפתהי למרתונים קצרצרים של הכנה לבחינה באיזה מתנ"ס זנוח, או לקורסים מזורזים של איזה עורך דין משועמם (אפילו טובים) - עבודה בתיווך לא תצא לך מזה.

תיווך הלכה למעשה – יש ללמוד איך ממש ממש עושים תיווך ולא איך רושמים בטאבו מרפסת שסוגרים אותה לכן בדוק איזה קורס מקצועי נותן לך כלים אמיתיים, שיטות עבודה, עם סרטי סימולציה של שיחות ופגישות בעבודת התיווך כדי שתוכל ללמוד איך לעבוד ממש, זה החלק הבעייתי שבו מתקשים רבים.

פרקטיקה – בחר לך משרד מקצועי להצטרף אליו ולהתמחות בו בתחילת דרכך בתיווך הנדל"ן, אל תלמד את השיטות שעוברות מהעולם, למד את השיטות החדשות שעובדות עכשיו, יגעת ומצאת שזה עובד, מייצר הכנסות מתיווך, אמץ את זה בנאמנות.

עקומת הלמידה שלך – אין קיצורי דרך, הצטייד בסבלנות, קח לעצמך אוויר לתקופת הרצה של שלושה חודשים לפחות עד שתתחיל לראות פירות בעמלך – בהנחה שאתה עושה מה שצריך לעשותו בתחילת הדרך.

הסביבה שלך – חברים לא מפרגנים, וסביבה ביקורתית עם ציפיות רבות מדי, כל אלה עלולים לקלקל לך בהתחלה, דאגי להורדת הציפיות ולהפגת הביקורת בתחילת הדרך, אחרי שההצלחה מגיעה מתברר לך לפתע שהם שרוצים לדעת אצל מי למדת לעבוד בתיווך ואיך מקבלים רישיון תיווך בישראל.

המחשב והמתווך – עבור בצורה מושלמת לשימוש בשיטות ובטכנולוגיה של המידע, אבל אל תשתעבד למערכות המחשב הללו, ואל תבזבז זמנך מול מסך – יהא אשר יהא - התיווך באמת הוא בשטח, באתר, עם הלקוח בפגישות של אחד על אחד.

תקשורת בינאישית – people REAL ESTATE it is not about Properties – it is about    או בעברית : נדל"ן זה לא על נכסים, זה על אנשים למד סגל לעצמך ופתחי מיומנויות תקשורת טובה על ידי לימוד מאנשי מקצוע מהתחום, כולל מודלים ושיטות לטיפול בהתנגדויות טיפוסיות בנדל"ן, זכור שלא כל פקיד בנק שפתאום הפך למדריך בקורס לנדל"ן יודע ומכיר את הניואנסים הללו.

קבל השראה – צפה בסרטי טלויזיה בערוץ בתים יפים המציג גם את המתווכים בעבודתם, התלווה בתחילת עבודתך למנחה ותיק ומקקועי ממך, שים לב שהמקצוע שלנו הוא בעצם שרות מקצועי, למד לתת שירות, למד להיות ייסודי, למד לעמוד בהתחיבויות ללקוח, ואל תשכח שהלקוח משלם עבור הצלחה.

כל ההתחלות – תמנע מלהאשים באופן אוטומטי את המשרד המנהל ההורים השכונה האזור המדינה הממשלה בכל פעם שמשהו נכשל ולא מצליח, זה יעזור לך לחפש באמת את הפתרון לבעייה שאתה מתמודד איתה, ואז ישפר מאוד את יכולותיך

Nadlanline 2009 (c) כל הזכויות שמורות
כניסה לתלמידים
Members Log In
כניסה למאגר הבחינות
דרושה סיסמא
מחשבון
הכנסות למתווך
פתרון הבחינה האחרונה
מאגר מסמכים ליועץ הנדל"ן
סקרי דעת גולשים באתר
רשם המתווכים
הסבר ופרטים
Sign InView Entries
ניוזלטר של הנדל"ן  נדלנליין