אזור התמחות למתווך או תחום התמחות ליועץ הנדל"ן
כל המידע לו זקוק יועץ הנדל"ן כדי לסגור בהצלחה את עסקות הנדל"ן
Nadlanline פרטים על צוות המתווכים , המשפטנים ואחרים כאן
כניסה לתלמידים
Members Log In
כניסה למאגר הבחינות
דרושה סיסמא
מחשבון
הכנסות למתווך
פתרון הבחינה האחרונה
מאגר מסמכים ליועץ הנדל"ן
הרשמה לאתר לקבלת מידע וחומר פרסומי של האתר
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
סקרי דעת גולשים באתר
רשם המתווכים
הסבר ופרטים
Sign InView Entries
ניוזלטר של הנדל"ן  נדלנליין
סימולטור הבחינה לרישיון תיווך
למה המתווך צריך להתמחות

 

 

למה המתווך צריך להתמחות ?

 

פעילותו של יועץ (המתווך) הנדל"ן הופכת להיות אפקטיבית ובעלת ערך מוסף מבחינתו של הלקוח הפוטנציאלי שלו כאשר ליועץ הנדל"ן יש יכולת ידע וקשרים היכולים לסייע ללקוח הקונה או המוכר נדל"ן באזור ההתמחות שלו ספציפי שהוא אזור המטרה של הלקוח שלו.

 

מומחיות היא הדרך הנכונה וארוכת הטווח להעניק ערך מוסף ללקוח ולהיות אטרקטיבי ללקוחותיו, מומחיות המתווך היא ערך חשוב בעיני הלקוח המתוחכם.

 

בעולם תחרותי הלקוחות מחדדים את דרישותיהם ובעבור כספם הם יעדיפו ללכת למי שמעבר לכתובת הנכס יוכל להמציא להם גם מידע פנימי רחב יריעה על הנכסים באזור המטרה וטיפים של "אל תעשה" ששויים רב מאוד בעיני הלקוח שרוצה לעשות עסקת נדל"ן טובה ונטולת סיכונים ושגיאות יקרות.

 

עבור המתווך ההתמחות היא כורח השרדות עסקי, ההתמחות היא כלי להשגת הלקוח רגע לפני המתחרים האחרים שלפעמים גם בידיהם המידע אודות אותם נכסים או קונים הנחוצים להשלמת העסקה.

 

כל מתווך נחשף לעסקות מחוץ לתחום ההתמחות שלו, החוכמה העסקית של  השרדות עסקית בעולם התיווך מחייבת את המתווך לדעת איך לעצור את התהליך כדי שהמתווך ימשיך ויהיה מומחה גדול באזור קטן ולא מומחה קטן באזור גדול.

 

ראה מידע נוסף על התמחות מתווכים בסרטון על הקריירה בתיווך...

 

 

התמחות אזורית (אזה"ח)

 

התמחות לפי שכונות, קובץ יישובים או יישוב בודד, שכונות יוקרה, יישובים כפריים, ליועץ הנדל"ן כל המידע על האזור ועל המאפינים הדרושים לקונה או למוכר באזור, מטעמים מובנים  אזור ההתמחות  הוא מוגבל בגודלו ובהיקפו.

 

התמחות זו היא ההתמחות האפקטיבית ביותרלמתווכים בתחילת דרכם בתיווך והיא סוד הצלחתם של המתווכים המצליחים בעבודתם.

 

רוצה להיות מומחה , הרשם לקורס יועצי נדל"ן ותקצר את הזמן להצלחה שלך.. הקש כאן...

 

התמחות פונקציונאלית

 

התמחות בשיווק נדל"ן לצרכים ספציפיים בדרך כלל השונים זה מזה באופן השימוש בנדל"ן,  למשל התמחות בשיווק נדל"ן להשקעה, התמחות בשיווק פרויקטים חדשים, התמחות בשיווק ומכירה של נדל"ן לפרויקטים של תמ"א 38, דירות נופש, התמחות בארגון קבוצות השקעה,  התמחות בתיווך של השכרות קצרות מועד .

 

 

התמחות לפי סוגי הנכסים

 

התמחות בתיווך נדל"ן לפי סוג הנדל"ן, מתווכים המתמחים בנדל"ן מסחרי , וגם תחום זה מתפצל לתתי תחומים כגון  מגרשים, קניונים, שטחי תעשייה, שטחי מסחר ואחסנה, חניונים וכולי.

 

 

התמחות בטיפול בקונים

התמחות בטיפול בקונים מחייבת הכרות עם צרכיהם של קונים ודרך התנהגותם בתהליך הרכישה, מומחיות זו מתיחסת בדרך כלל למכירה של סוגי נכסים אחידים.

 

דפוס עבודה כזה אופייני למשרדים גדולים בהם יש חלוקה לצוותי עבודה, יש מי שמגייס נכסים ויש מי שמשווק אותם ומטפל בקונים הפונים.

 

 

 

התמחות בפישור וגישור

 

סוג התמחות שבמרכזו יכולת ומומחיות של מתווך להביא את הקונים והמוכרים לכלל עסקה במחיר שמוסכם על שני הצדדים, מומחיות זו כוללת הבנה וידע על תהליך הפישור גישור, על ניסיון שנרכש על פני זמן להביא אנשים לכלל הסכמה.

 

מתווכים שמומחיותם בתחום זה יכולים לקבל משימות עבודה שתכליתם להביא לסגירת עסקות בין קונים ומוכרים שנראה כאילו הם חסרי סיכוי. סגירה.