טיפים לעבודה בתיווך
טיפים לראיון העבודה לסוכן הנדל"ן
כמה עצות מעשיות למתווכים שמתחילים לעבוד במשרד תיווך
להרשמה ולפרטים נוספים: המכללה לנדל"ן  09-9577714

מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
כניסה לתלמידים
Members Log In
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
כניסה למאגר הבחינות
דרושה סיסמא
מחשבון
הכנסות למתווך
פתרון הבחינה האחרונה
מאגר מסמכים ליועץ הנדל"ן
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
This page was last updated: July 24, 2011
לימודי נדל"ן, לימודי תיווך
סקרי דעת גולשים באתר
רשם המתווכים
הסבר ופרטים
ניוזלטר של הנדל"ן  נדלנליין
סימולטור הבחינה לרישיון תיווך
השקעות נדל"ן -  NAO
הרשמה לקורס יועצי נדל"ן
לתושבי רעננה, הרצליה, כפר סבא
חיפה, באר שבע, תל אביב ורמת גן
לימוד לקראת מבחן המתווכים
והכרת עבודת התיווך הלכה למעשה
סרטי המחשה כוללים תרגום לעברית
חוברת דיני תיווך

09-9577714

הנחיות לראיון עבודה  במשרד תיווך
ראיוןעבודה למתווכים
עצות למתווך נדל"ן
האתר ליועץ הנדל"ן בישראל
נדלנליין - Nadlanline
www.Nadlanline.com
09-9577714
הנחיות לראיון העבודה שלך במשרד התיווך

 

 

 

1. לאחר שבחרתם את אזור העבודה קבעו פגישות עם משרדי נדל"ן באזור המטרה שלכם, זכרו את הכלל שהמפגש הראשון חשוב וקובע, לצורך כך ערכו רשימה של משרדים שנראים דומיננטיים באזור, שימו לב שלא כל מה שמרעיש ומקשקש בזנב באמת עובד ומצליח.

 

2. קראו את העיתונות המקומית וספרו את מספר המודעות של המשרד שאתם הולכים לפגוש בעיתון, ערכו לעצמכם סולם מפרסמים משמעותיים מבין משרדי התיווך באזור.

 

3. עקבו אחרי המידע בעיתון לפחות בכל תקופת הלימודים שלכם, זרקו כל פיסת מידע ורכילות שמתפרסמת על משרדי נדל"ן ועל אנשי נדל"ן ועל מכירות נדל"ן באזור, אספו הכול לתוך הפולדר שלכם, אף פעם לא תדעו מתי תזדקקו למידע הזה.

 

4. התכוננו לראיון – בקרו באתר האינטרנט של המשרד, הקישו בגוגול את שם המשרד, ואת שמות העובדים במשרד קבלו מידע ואספו מידע לא פורמאלי ומידע על פסקי דין שבהם מעורבים מנהלי המשרד, או מידע על שיוך פוליטי, או כל מידע אחר שלפעמים עלול להפתיע אתכם.

 

5. לקראת המפגש ערכו את כל החומר בתיק עור מקצועי, התלבשו כראוי, קבעו פגישה טלפונית שלושה ימים מראש, ביום הפגישה צלצלו לוודא, והגיעו לפגישה 5 דקות לפני הזמן שנקבע.

 

6. אין הזדמנות נוספת ליצירת הרושם הראשוני, ב- 90 השניות הראשונות של הקשר עם המראיין, הרבה לפני שהוצאנו משפט, נקבע ברוב המקרים כבר הרושם הראשוני עלינו,רושם שצריך לבסס או לחזק, המחקר בתחום התקשורת הבינאישית קובע כי ש60% מהתדמית של האדם נקבעת על פי מסרים בלתי מילוליים ( שפת גוף, סגנון לבוש, תנועה) 40% על פי סגנון ההתבטאות ורק 7%  על פי תוכן הדברים הנאמרים.

 

7. המסרים המרכזיים של התנהגותכם צריכים להיות מבוססים על פתיחות, יצירת אווירה נוחה ונעימה תוך יצרת קשר עין, שפת גוף שמשדרת כנות וידידותיות, ישיבה ישירה וזקופה,  מומלץ לא לשבת על קצה הכסא, לא לסדר שיער, לא להרעיד בעצבנות רגל או עט ביד, להפגין הקשבה אקטיבית עם מבט בעייני הדובר, לדבר בטון דיבור סביר, לא בסלנג זול ומזלזל, להקפיד על הנהון בראש וחיוך בתזמונים המתאימים.

 

8. ספרו בקצרה את קורות החיים שלכם בעצמכם, חשוב שיהיה רצף בקורות החיים וללא תקופות שנעלמו באופן לא מוסבר, ספרו בכמה משפטים על עצמכם ובני משפחתכם, תארו את הרקע המקצועי שלכם, אל תשחקו אותה "אבו עלי"  למרות שמכרתם כבר 2 דירות , אחת לשכן ואחת לאימא.

 

9. ספר\י על כישורייך, יכולותייך האישיות והמקצועיות והכי חשוב מה ייחודך, עולם הקשרים שלך, המחויבות שלך להצלחה, ויכולתכם בעיקר לתרום לחיזוק המשרד.

 

10. הרבו להשתמש בטכניקת השיקוף המוכרת היטב למוכרנים ולמשווקים, במטבעות הלשון, בטון הדיבור, בשפת הגוף,  באמרות כנף, חזרו על הדברים מספר פעמים, שימרו על קשר עין, גלו אמפטיה, עשו שימוש במבנה משפט שמשכנע (ראו רטוריקה נכונה  למתווך), ככה המראיין ירגיש טוב.

 

11. הדגישו את הסיבות החיוביות להתאמה שלכם למקום העבודה במשרד, בקשו מהמנהל להציג לכם את תנאי העבודה במשרד, רשמו בבירור על דף נייר את כל מרכיבי החלק הזה של השיחה, הביעו רצון עז לעבוד במשרד, גלו עניין בלימוד ושיפור מיומנותכם בתחום הנדל"ן.

 

12. לאחר קבלת ההצעה לעבודה, אל תתנו תשובה מיידית בכל מקרה, קחו את הפרטים והנתונים הביתה, והבטיחו לתת תשובה בתוך מספר ימים קצר (יום , יומיים).

 

13. זכרו שמשרד שמציע לכם 50 אחוז אינו בהכרח טוב ממשרד שמציע 40 אחוז אם בזה האחרון צפויות 3 עסקות בחודש, ובאחר עסקה אחת, היזהרו מההתחייבות של אי תחרות לאחר סיום עבודתכם במשרד, התחייבות בעייתית.

 

14. בדקו הסכמים משפטיים שמבקשים מכם לחתום עם יועץ משפטי מתאים.

 

15. מומלץ מאוד לעבור קורס מתווכים מקצועי לפני שאתה מציע עצמך לעבודה זה מראה ומציג את רצינותך וגישתך לעבודת התיווך, עולם הנדל"ן היום תחרותי ומחייב יותר ידע והתמחות והלימוד המקצועי נותן לך את הכלים להתמודד עם זה.