נדל"ן בזמן מלחמה
עבודה בתיווךבזמן מלחמה, עבודה למתווכים

 

 

1. תקופות מלחמה יוצרות מצב בו האוכלוסיה והכלכלה בישראל עוצרים מלכת או לפחות הקצב של עסקות הנדל"ן נעצר או מעט עצמו בצורה משמעותית.

 

המסקנה לגבי עבודה בנדל"ן : כמות העסקות הנמוכה מקטינה את הסיכוי לביצוע עסקות, לכן אין טעם בביצוע פרסומים כי האפקטיביות של הפירסום לשקל מושקע  - נמוכה מאוד, בטלו פירסומים סידרתיים ובקשו מהספקים לשמור יתרת הפרסומים בבנק הפירסום שלכם למועד אחר.

 

 

2. תקופות מלחמה יוצרות מצב בו האוכלוסיה והכלכלה בישראל עוצרות מלכת או לפחות הקצב של עסקות הנדל"ן נעצר או מעט עצמו בצורה משמעותית.

 

המסקנה לגבי עבודה בנדל"ן : מהרו להקטין  את רמת ההוצאות שלכם  כדי להתאימה לקצב ההכנסות הראוי לתקופה שכזו, ככל שתתאימו יותר כך תקטינו את רמת הסיכון העסקי אליו אתם נחשפים.

 

הוצאות פירסום

הוצאות תקשורת

הוצאות  שכ"ד

הוצאות בנקים

הוצאות שכר

הוצאות תחבורה

 

3. . תקופות מלחמה יוצרות מצב בו חלק מהאוכלוסיה מגוייס בגיוס חירום, במצב עינינים זה חלק מהסוכנים במשרד נאלצים ללבוש מדים וללכת למקום בו הצבא מחייבם להיות מבלי שהם יכולים לפעול לסגירת עסקות, לגביית תשלומים, לטיפול בלקוחות חדשים וכולי.

 

המסקנה לגבי עבודה בנדל"ן : הערכו נכון לחסרונם הזמני של חלק מהעובדים איתכם, אם מדובר ביועצי נדל"ן במשרד נסו להעביר מטלות לאחרים באופן זמני ותוך שמירה על זכויות ועמלות , אם מדובר במנהלי החשבונות שלך או בצדדים לעסקה, נסה לשמור איתם על קשר ולקדם את העסקה שנותרה באמצע התהליך באמצעות הטלפון ונציגים אחרים, שמור על אתיקה של הגינות כלפי יתר השחקנים.

 

 

4. בתקופות מלחמה  (כמו בזמן מלחמת לבנון השנייה) הקימה הממשלה צוותים שהיו בהם שמאים, מתווכים, שסקרו את הפגיעות בבתים בצפון תמורת שכר עבודה רגיל ביותר, אלא שבזמן מלחמה זה היה כמעט הגורם היחיד ששילם לאנשי נדל"ן.

 

המסקנה לגבי עבודה בנדל"ן : צרו קשר עם משרי ביטוח לאומי, מס רכוש, מנהל החירום באזור שלכם ובררו אם וכיצד ניתן להשתלב בצוותים הללו תמורת שכר.

 

 

Nadlanline פרטים על צוות המתווכים , המשפטנים ואחרים כאן
פורום דיונים של מתווכים ויזמי נדל"ן
כניסה לתלמידים
Members Log In
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
כניסה למאגר הבחינות
דרושה סיסמא
מחשבון
הכנסות למתווך
פתרון הבחינה האחרונה
מאגר מסמכים ליועץ הנדל"ן
הרשמה לאתר לקבלת מידע וחומר פרסומי של האתר
This page was last updated: October 5, 2009
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
סקרי דעת גולשים באתר
50 סרטי הדרכה על תיווך והשקעות נדל"ן - אתה חייב לראות את זה
רשם המתווכים
הסבר ופרטים
Sign InView Entries
ניוזלטר של הנדל"ן  נדלנליין
סימולטור הבחינה לרישיון תיווך