Nadlanline פרטים על צוות המתווכים , המשפטנים ואחרים כאן
פורום דיונים של מתווכים ויזמי נדל"ן
כניסה לתלמידים
Members Log In
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
כניסה למאגר הבחינות
דרושה סיסמא
מחשבון
הכנסות למתווך
פתרון הבחינה האחרונה
מאגר מסמכים ליועץ הנדל"ן
הרשמה לאתר לקבלת מידע וחומר פרסומי של האתר
This page was last updated: October 5, 2009
מאגר הבחינות הגדול ביותר כולל פתרונות לקבלת רישיון תיווך
סקרי דעת גולשים באתר
50 סרטי הדרכה על תיווך והשקעות נדל"ן - אתה חייב לראות את זה
רשם המתווכים
הסבר ופרטים
Sign InView Entries
ניוזלטר של הנדל"ן  נדלנליין
כל הזכויות שמורות, כל יועץ או משרד בבעלות פרטית ובניהול עצמי (C)
  השימוש במידע הכלול באתר זה על אחריות המשתמש בלבד
סימולטור הבחינה לרישיון תיווך
Tel : 00 972 9 9577714     e mail : [email protected]m
Tell a friend about this page
לבחירת סרגלי הנדל"ן בשבילך
כל המידע שחיפשת בסרגל המקצועי בסרגל הנדל"ן שלך אצלך במחשב בתוך 3 דקות
סרגלי נדלן מקצועיים להתקנה חינם

סרגלי נדל"ן לנדלניסטים

 

נדלניסט, קרא בעיון כדי להתאים את הסרגל המתאים לשימושך

ההתקנה הינה חינם לגולשי האתר Nadlanline

 

 

 סרגל כלים למתווך או יועץ, איך זה עוזר לי ? למה אני צריך את זה ?

 

סרגל כלים מתמחה לנדל"ן הוא תפריט מורחב הכולל פקודות שמאפשרות גישה למקורות מידע וכלים אינטרנטיים שרלוונטים לתחום ונושא מסויים, המידע מצוי במאות מקורות מידע מקצועיים שנבחרו בקפידה ושהוכחה נחיצותם לנושא  או לתחום בו הסרגל עוסק ומתמחה.

 

סרגל כלים מוצלח חוסך לך זמן איתור וחיפוש מידע באינטרנט ומנווט אותך ביעילות ובמהירות למקורות מידע בתחום הסרגל והתמחותו, בנדל"ן הכלל זמן שווה כסף הוא כלל ידוע ומוכר (לדוגמא זמן ההשכרה של נכס...).

 

הסרגל המקצועי שמתאים לכם ניתן חינם ללא כל תשלום או התחייבות (ניתן להתקין גם יותר מסרגל כלים מסוג אחד), לאחר התקנה קצרה של כ 3 דקות,  תקבלו מיד תפריט גישה מהירה בדפדפן שלכם לכל הנושאים שתחפשו בתחום המעניין אתכם, אתם מחליטים מה מעניין אתכם באינטרנט ומומחי Nadlanline לוקחים אתכם למבחר של אופציות הרלוונטיות לפי הנושא.

 

למעשה, במקום שתבזבזו זמן יקר על חיפושים, מומחי Nadlanline מנסיונם המצטבר במשך שנים, אספו וקיבצו עבורכם את הכלים והקישורים הרלוונטים לשימושכם לפי נושא א תחום.

 

לדוגמא, אם אתם רוצים לפתח קריירה בתיווך נדל"ן, סרגל הכלים המקצועי יספק לכם מידע על הבחינות לקבלת רישיון, על המבחנים הקרובים, על צורת ההרשמה, על מקומות העבודה האפשריים, על קורסים בנדל"ן ומחיריהם, על כלי עבודה מקצועיים וכוליי, הכל בקלות ובמקצועיות שתדהים אתכם.

 

הסרגלים ניתנים להסרה מיידית בקלות ובמהירות עם גמר השימוש בהם, ואינם מתחקים אחרי הגלישה בשום צורה שהיא, במקרה הצורך ניתן לפנות לקבלת סיוע בהתקנה ובהסרה למשרד הראשי למחלקת המידע ב Nadlanline : 9577714 09

 

 

 מהו סרגל הכלים ?

 

סרגלי הכלים של Nadlanline  הם תוספי תוכנה קטנים המוסיפים לאחר התקנה יכולות מקצועיות לדפדפן שאתה עושה בו שימוש ובכך מהווים כלי עזר חיוני לגולשים מתוחכמים, ההתפתחות של דפדפני האינטרנט ושילוב מנועי חיפוש ותכונות נוספות בגירסאות החדשות שלהם (Internet Explorer 7, Firefox 2.0) מאפשרת התקנה מהירה וקלה של הסרגלים המקצועיים של Nadlanline.

הסרגלים ניתנים בחינם והם נקיים מתוכנות ריגול ו/או וירוסים, אינם פותחים חלונות קופצים ואינם חוסמים או פוגעים בדפדפן, ניתן לבחור להוסיף לסרגל חוסם פופ-אפים וסורק וירוסים אונליין (גם כן ללא תשלום) אפשרות לבדיקת אימיילים ישירות מהסרגל שבאמצעותו ניתן לקבל לסרגל התרעה על כל אימייל חדש שהגיע לך לתיבת האימייל שלך.

ההבדלים בין הסרגלים השונים תלויים בהתאמות לפי נושא הסרגל שביצעו מפתחי Nadlanline  כמו הוספת חיפוש באתרים ספציפיים, גישה למקורות מידע מקצועיים בתחום מסויים, כמו הפצה סימולטנית של פרטים על נכס למכירה לאתרים חינמיים, וגם תחנות רדיו  וכלים נוספים שימושיים לגולש.

 

אם זה חינם, לשם מה טרחתם לתת לנו את זה ?

 

מכמה סיבות טובות, ראשית האתר Nadlanline מעניק בדרך זו לגולש הנדל"ן חוויה מקצועית מקיפה ומושלמת , באופן שבו באתר זה יוכל איש הנדל"ן למצוא את כל מבוקשו וצרכיו, שנית בצורה זו אנחנו מקבלים באתר גולשים רבים יותר שחלקם עושה שימוש גם בכלים אחרים שיש ל Nadlanline עבור מקצוען הנדל"ן בישראל, באופן ייחודי.                                          

סיבה נוספת חשובה לא פחות היא שבNadlanline רואים חשיבות יתרה בשימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים כתפישת עולם מקצועית וכצורך של החדשנות העסקית הנדרשת ליועצי נדל"ן ולמקצועני נדל"ן כדי להצליח במשימותיהם.